Jedna z mieszkanek Kamiennej Góry zwróciła naszą uwagę na bałagan panujący przy ul. Jeleniogórskiej.
Zgłoszenie potwierdziło się, trawnik przy parkingu, prawie na końcu ul. Jeleniogórskiej, zamienił się w wysypisko śmieci. Na skwerze, między dwoma koszami na śmieci i ławką walają się śmieci.
Wcześniej pisaliśmy już o przepełnionych koszach na ul. Bohaterów Getta.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze