Pierwszy dzień szkoły dla pierwszaków ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze był inny niż dla ich rówieśników oraz dla poprzednich roczników.
Pierwszaki witały rok szkolny w sali gimnastycznej. W tym roku w szkole powstały trzy oddziały dla uczniów klas pierwszych, łącznie to ponad 70 dzieci.
W kamiennogórskiej "dwójce" rozpoczęcie roku szkolne połączono ze złożeniem ślubowania i pasowaniem na pierwszaka. Dzieci już od dzisiaj są pełnoprawnymi uczniami, otrzymali nawet szkolne tarcze.
Na sali sportowej pierwszaki miały również pierwszą szkolną lekcję. Poprowadziły ją policjantki z komisarzem Lwem. Tematem było bezpieczeństwo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze