Nadleśnictwo Kamienna Góra przypomina, że zgodnie z polskim prawem wjazd do lasu pojazdem silnikowym, zaprzęgowym lub motorowerem jest zabroniony jeśli nie jesteśmy do tego upoważnieni.
Coraz częściej strażnicy leśni i policjanci zatrzymują osoby łamiące ten zakaz. Służby prowadzą wspólne akcje. W jeden z czerwcowych weekendów zatrzymani zostali dwaj quadowcy, motocyklista i kierowca samochodu terenowego. Kolejne interwencje podjęte zostały na początku tego tygodnia.
fot. facebook / Nadleśnictwo Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze