Reklama

Święcenie Palm Wielkanocnych w Krzeszowie: Tradycyjna ceremonia z udziałem społeczności lokalnej.

W Krzeszowie odbyło się tradycyjne święcenie Palm Wielkanocnych. 

Wierni z przygotowanymi palmami spotkali się na święceniu w kościele pw. świętego Józefa. Ceremonii przewodniczył proboszcz parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krzeszowie Łukasz Langenfeld,

Zgodnie z wieloletnią tradycją po poświęceniu odbyła się krótka procesja do Bazyliki gdzie odbyła się msza święta. 

W tym roku największe palmy przygotowali strażacy z OSP Krzeszów, pensjonariusze z Domu Seniora Krzeszowie, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie, członkowie Stowarzyszenia Optymistów Krzeszowskich oraz Koło Gospodyń Wiejskich Krzeszowski Team. 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama