W Krzeszowie odbyło się tradycyjne święcenie Palm Wielkanocnych.
Wierni z przygotowanymi palmami spotkali się na święceniu w kościele pw. świętego Józefa. Ceremonii przewodniczył proboszcz parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krzeszowie Łukasz Langenfeld,
Zgodnie z wieloletnią tradycją po poświęceniu odbyła się krótka procesja do Bazyliki gdzie odbyła się msza święta.
W tym roku największe palmy przygotowali strażacy z OSP Krzeszów, pensjonariusze z Domu Seniora Krzeszowie, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie, członkowie Stowarzyszenia Optymistów Krzeszowskich oraz Koło Gospodyń Wiejskich Krzeszowski Team.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze