Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Pisarzowic wspomagani przez druhów OSP w czasie wolnym od służby przy Grobie Pańskim postanowili zadbać o porządek przy plebani w Pisarzowicach.
Młodzież w czasie wolnym zorganizowała się i zaczęła czyścić chodnik. Druhowie przycięli tuje i samosiejki.

MDP i OSP Pisarzowice pełnią wartę w kościele od rana. O godzinie 20 w kościele w Pisarzowicach odbędzie się msza w intencji strażaków. Na koniec odbędzie się procesja rezurekcyjna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze