Reklama

Nie będzie kąpieliska

Koronawirus zmienił plany burmistrza Kamiennej Góry dotyczące uruchomienia w tym roku kąpieliska nad zalewem.

 

Janusz Chodasewicz poinformował o wstrzymaniu prac mających pozwolić na uruchomienie w tym roku kąpieliska. Miasto zrezygnowało m.in z zakupu czystego piasku, który miał zostać wysypany na plaży. Piasek miał kosztować ok. 180 tys. zł. Wstrzymane zostały również inne prace.

Wykonane badania wody wykazały, że biologicznie jest ona czysta, z wyjątkiem miejsca przy schodach, po prawej stronie plaży. Wody nie badała jednak Inspekcja Sanitarna. Badania takie, w tym sezonie, nie zostaną zlecone.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama