W poniedziałek (19 sierpnia) policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Lubawki, u którego znaleźli 20 porcji marihuany.
Mężczyzna tłumaczył, że narkotyki posiadał na własny użytek. Miał je kupić kilka miesięcy wcześniej w Czechach. Według policjantów, mężczyzna już wcześniej kupował zabronione środki za granicą i przewoził je do Polski.
Mężczyzna usłyszał zarzut wewnątrzwspólnotowego nabycia środków odurzających. Przyznał się do tego.
fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze