W poniedziałek pisaliśmy o bałaganie i zniszczeniach na ścieżce rowerowej Kamienna Góra - Krzeszów. Dzisiaj mamy dobre informacje dotyczące tego samego miejsca.
Posprzątany został bałagan panujące przy miejscu odpoczynku rowerzystów. Wyprostowany został nawet daszek nad koszem na śmieci.
Wzdłuż ścieżki ponownie osadzone zostały barierki.
Pozostaje mieć nadzieję, że kolejnych zniszczeń i bałaganu już nie będzie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze