Końcówka sezonu nie jest udana da juniorów Orła Lubawka. Od czterech kolejek nie wygrali meczu. Wczoraj (niedziela, 13 listopada) rozegrali wyjazdowe spotkanie z Karoliną Jaworzyna Śląska.
Młodzi piłkarze z Lubawki rozpoczęli sezon od 10 spotkań bez porażki. Ostatni raz juniorzy Orła wygrali 8 października z Polonią Ząbkowice Śląskie. W kolejnych meczu zremisowali z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych i z Unią Bogaczowice, przegrali ze Zjednoczonymi Ścinawka Średnia.
Wczoraj doznali najwyższej porażki w sezonie. Przegrali z Karoliną Jaworzyna Śląska 6:1. Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, w której Orzeł stracił pięć bramek. W drugiej połowie obie drużyny zdobyły po jednym golu. Honorową bramkę dla Orła zdobył w 88 minucie Arkadiusz Walczak.
Podstawowy skład Orła: Fabian Święs, Jaakub Berdechowski, Arkadiusz Bladycz, Mateusz Jarosiński, Seweryn Kosmalski, Mateusz Kruczek, Dominik Krzeszowiak, Michał Majerski, Szymon Sikorski, Arkadiusz Walczak, Jakub Wieczorkiewicz.
Za tydzień ostatni mecz rundy jesiennej. Orzeł podejmować będzie Zamek Kamieniec Ząbkowicki (19 listopada, godzina 14:00).
Info za laczynaspilka.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze