Reklama

Najlepsze w województwie

Wczoraj w Miliczu zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra wygrały trzeci turniej z rzędu i tym samym całą Dolnośląską Ligę Minisiatkówki w kategorii „czwórek” dziewcząt w tym sezonie.

Od początku do końca turnieju: Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Michalina Kozak, Magdalena Lema i Andżelika Borońska narzuciły swój rytm i styl grania pewnie pokonując swoje rywalki.
Na parkiecie zagrało absolutnie wszystko: pewna zagrywka, mądre rozegranie, skuteczny blok i atak. Siatkarki z AMS grały uważnie w przyjęciu wyprowadzając akcje zakończone w parkiecie rywalek - zagrały po prostu w swoim dobrym stylu. Pokazały kawał dobrej siatkówki.

Trener: Marcin Bieńkowski

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama