Wczoraj w Miliczu zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra wygrały trzeci turniej z rzędu i tym samym całą Dolnośląską Ligę Minisiatkówki w kategorii „czwórek” dziewcząt w tym sezonie.
Od początku do końca turnieju: Inez Chmielewska, Antonina Olszak, Michalina Kozak, Magdalena Lema i Andżelika Borońska narzuciły swój rytm i styl grania pewnie pokonując swoje rywalki.
Na parkiecie zagrało absolutnie wszystko: pewna zagrywka, mądre rozegranie, skuteczny blok i atak. Siatkarki z AMS grały uważnie w przyjęciu wyprowadzając akcje zakończone w parkiecie rywalek - zagrały po prostu w swoim dobrym stylu. Pokazały kawał dobrej siatkówki.
Trener: Marcin Bieńkowski
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze