W Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze rozpoczęła się dzisiaj (poniedziałek, 23 września) Liga Klas I.
Liga to tradycyjna rywalizacja klas pierwszych organizowana w Gimnazjum nr 1 na początku roku szkolnego. Pierwszoklasiści rywalizować będą w różnych konkurencjach. Zwycięzców poznamy na początku października.
Dzisiaj odbył się quiz matematyczno-przyrodniczy. Każdą z klas pierwszych reprezentowała trzyosobowa drużyna. Uczestnicy musieli wykazać się m.in. wiedzą o budowie człowieka i umiejętnością odczytywania mapy. Quiz wygrała klasa Ic, przed Ib i Ia. Quiz przygotowały: Katarzyna Kołodziej i Anna Madziar-Cabała.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze