Reklama

Najlepsze pierwszaki

W Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze rozpoczęła się dzisiaj (poniedziałek, 23 września) Liga Klas I.


Liga to tradycyjna rywalizacja klas pierwszych organizowana w Gimnazjum nr 1 na początku roku szkolnego. Pierwszoklasiści rywalizować będą w różnych konkurencjach. Zwycięzców poznamy na początku października.

Dzisiaj odbył się quiz matematyczno-przyrodniczy. Każdą z klas pierwszych reprezentowała trzyosobowa drużyna. Uczestnicy musieli wykazać się m.in. wiedzą o budowie człowieka i umiejętnością odczytywania mapy. Quiz wygrała klasa Ic, przed Ib i Ia. Quiz przygotowały: Katarzyna Kołodziej i Anna Madziar-Cabała.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama