W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wręczone zostały stypendia na najlepszych uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto.
Stypendia przyznane zostały za pierwszy okres nauki. Najlepszym siódmoklasistą został Maciej Fułat ze Szkoły Podstawowej nr 2. Uzyskał średnią 5,79. Był to jednocześnie najlepszy wynik wśród wszystkich siódmo- i ósmoklasistów. W starszej grupie najlepszy wynik uzyskała Zofia Szajna również z SP 2 (5,29).
Poza dwojgiem najlepszych uczniów stypendia otrzymali: Maja Steczko, Dominik Wastag, Martyna Stech, Hubert Wiśniewski, Maciej Rejman, Jakub Karwala, Nadia Mikołajczyk, Aleksandra Baryczkowska, Magdalena Lema, Inez Chmielewska, Radosław Kleban, Yasmin Atta, Antonina Olszak, Hanna Kunda, Olivia Klimek, Zuzanna Krupa, Daria Bijak, Kinga Piszczek, Alicja Banasiak, Maksymilian Olszewski, Adam Kwiatkowski, Antoni Garlicki, Laura Obrzut, Bartosz Rusiński, Igor Karbowiak, Mateusz Głód, Antonina Mrok, Michał Legutko, Szymon Kraszewski.
Stypendia za wyniki sportowe otrzymali: Antoni Piech, Szymon Adamczyk, Oliwier Roszkowiak, Wojciech Potoniec, Kaja Bugaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze