Reklama

Wręczenie stypendiów najlepszym uczniom klas siódmych i ósmych w kamiennogórskim ratuszu - lista laureatów

W sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wręczone zostały stypendia na najlepszych uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych prowadzonych przez miasto.

Stypendia przyznane zostały za pierwszy okres nauki. Najlepszym siódmoklasistą został Maciej Fułat ze Szkoły Podstawowej nr 2. Uzyskał średnią 5,79. Był to jednocześnie najlepszy wynik wśród wszystkich siódmo- i ósmoklasistów. W starszej grupie najlepszy wynik uzyskała Zofia Szajna również z SP 2 (5,29).

Poza dwojgiem najlepszych uczniów stypendia otrzymali: Maja Steczko, Dominik Wastag, Martyna Stech, Hubert Wiśniewski, Maciej Rejman, Jakub Karwala, Nadia Mikołajczyk, Aleksandra Baryczkowska, Magdalena Lema, Inez Chmielewska, Radosław Kleban, Yasmin Atta, Antonina Olszak, Hanna Kunda, Olivia Klimek, Zuzanna Krupa, Daria Bijak, Kinga Piszczek, Alicja Banasiak, Maksymilian Olszewski, Adam Kwiatkowski, Antoni Garlicki, Laura Obrzut, Bartosz Rusiński, Igor Karbowiak, Mateusz Głód, Antonina Mrok, Michał Legutko, Szymon Kraszewski.

Reklama

Stypendia za wyniki sportowe otrzymali: Antoni Piech, Szymon Adamczyk, Oliwier Roszkowiak, Wojciech Potoniec, Kaja Bugaj.
 

Kto zostanie burmistrzem Kamiennej Góry?

Pokaż, kto, według Ciebie, powinien zostać burmistrzem Kamiennej Góry?

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/03/2024 18:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama