Czworo strażaków z powiatu kamiennogórskiego otrzymało wyższe stopnie służbowe, odznaczenia oraz nagrody Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Uroczystość odbyła się dzisiaj w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu.
Na wyższe stopnie awansowani zostali: bryg. Marcin Padoł oraz kpt. Edyta Jamro. Krzyż św. Floriana przyznawany przez prezydenta otrzymał druh Ryszard Migdalski. Wyróżnienie za bohaterskie udzielenie pomocy medycznej na pokładzie samolotu odebrał ogn. Sebastian Zawierucha.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze