Reklama

Nagrody dla strażaków z powiatu kamiennogórskiego

Czworo strażaków z powiatu kamiennogórskiego otrzymało wyższe stopnie służbowe, odznaczenia oraz nagrody Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej. Uroczystość odbyła się dzisiaj w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu.

Na wyższe stopnie awansowani zostali: bryg. Marcin Padoł oraz kpt. Edyta Jamro. Krzyż św. Floriana przyznawany przez prezydenta otrzymał druh Ryszard Migdalski. Wyróżnienie za bohaterskie udzielenie pomocy medycznej na pokładzie samolotu odebrał ogn. Sebastian Zawierucha.
 

Najlepszy burmistrz Lubawki w XXI wieku

Kogo, według Ciebie, można uznać za najlepszego burmistrza Lubawki w XXI wieku? Głosować można do godziny 20:00 23 listopada.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: PSP Kamienna Góra / mł. kpt. Marek Malich
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama