Za tydzień (środa, 28 czerwca) odbędzie sią nadzwyczajna sesja rady powiatu kamiennogórskiego.
Porządek obrad jest bardzo krótki:
1. Otwarcie Sesji.
2. Działalność Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze Sp. z o.o.
3. Zamknięcie Sesji.
Pomysł zwołania sesji poświęconej jedynie sytuacji w szpitalu zrodził się podczas wczorajszych obrad rady.
Początek obrad o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej starostwa. W sesji uczestniczyć może każdy chętny. Obrady będą również transmitowane na portalu youtube
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze