Dzisiaj (piątek, 23 sierpnia) kamiennogórski rynek zmienił się w salę koncertową. W ramach wakacyjnej oferty odbył się koncert grupy "A gdyby tak".
Zespół prezentuje muzykę poetycka. Grupa gra w składzie: kamiennogórzanin Zbyszek Stefański (gitara, śpiew), Anna Dębicka (skrzypce, śpiew), Wojciech Michalski (gitara, śpiew) oraz Wojciech Maziakowski (gitara basowa). Utwory oparte są na muzyce komponowanej przez członków zespołu oraz autorskich tekstach.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze