Koncert muzyki polskiej zakończył tegoroczne kamiennogórskie obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Koncert odbył się na dziedzińcu Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Filharmonicy tworzący zespół InterMusica zaprezentowali zestaw utworów polskich z różnych epok o różnym nastroju. W repertuarze znalazły się klasyczne utwory, muzyka wojenna i muzyczne hity z filmów.
Koncert był drugą częścią obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, na które zaprosił burmistrz Kamiennej Góry. Czytaj o uroczystościach pod kościołem

.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze