Kamiennogórscy strażacy szukają nowego pracownika. Chętni mogą się zgłaszać do 25 lutego.
Zatrudniona zostanie jedna osoba. Pracę rozpocznie jako stażysta w służbie przygotowawczej, docelowa ma zostać starszym ratownikiem - kierowcą.
Procedura kwalifikacyjna nie jest łatwa. Oprócz złożenia dokumentów kandydaci muszą przejść test sprawności fizycznej, sprawdzian lęku wysokości, sprawdzian z pływania.
Więcej informacji na stronie PSP Kamienna Góra https://www.gov.pl/web/kppsp-kamienna-gora/ogloszenie-o-naborze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze