Zgodnie z oczekiwaniami w Lubawce ogłoszony został konkurs na sekretarza gminy. Poprzedni, Arkadiusz Dybiec, został prezesem Specjalnej Strefy Ekonomicznej Małej Przedsiębiorczości.
Sekretarz będzie m.in. odpowiedzialny za sprawne funkcjonowanie urzędu. Nie może należeć do partii politycznej, wykazać się wykształceniem wyższym i odpowiednim stażem pracy. Nowy sekretarz ma zacząć pracę w Lubawce w sierpniu.
Chętni mogą składać oferty do 16 lipca do godziny 15:00. Na pierwszym etapie konkursu przeprowadzona zostanie ocena formalna złożonych ofert. Kandydaci zakwalifikowani do drugiego etapu wezmą udział w rozmowach kwalifikacyjnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze