Już po raz dwunasty krzeszowskie opactwo gościło motocyklistów. Miłośnicy jednośladów zjeżdżali się od rana.
Motocykle tradycyjnie ustawione zostały na placu przed bazyliką. W zlocie uczestniczyło kilkaset miłośników tego typu pojazdów. Były stare i nowe Romety, nie zabrakło dużych i ciężkich Hond, przyjechały również motocykle Harley Davidson i wiele innych marek.
Motocykliści wzięli udział we mszy świętej w południe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze