Dzisiaj (niedziela, 15 września) w Kamiennej Górze rozegrany został turniej piłkarskich młodzików.
W zawodach uczestniczyły drużyny Olimpii Kamienna Góra, Lechii Piechowice, Woskaru Szklarska Poręba, AP Jelenia Góra.
Najlepiej zagrali gospodarze turnieju. Olimpia wygrała wszystkie spotkania, strzeliła 13 bramek i nie straciła ani jednej (Piechowice 2:0, Szklarska Poręba 5:0, Jelenia Góra 6:0). Drugie miejsce zajęłą drużyna z Piechowic. Trzecia była drużyna z Jeleniej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze