W niedzielę w Janowicach Wielkich rozegrany został turniej strefy LZS w piłce siatkowej mężczyzn. Zagrały w nim dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego.
Mistrzami strefy zostali siatkarze Bobra Marciszów, którzy wygrali wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęli Statyści z Kamiennej Góry.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Arkadiusz Rybiński.
Mistrzowie strefy zagrają w wojewódzkim finale rozgrywek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze