W Pisarzowicach odbędą się Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego LZS w tenisie stołowym. Zawody zaplanowane są na 14 grudnia.
1. Organizatorzy :
Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze, UKS MARATON Pisarzowice
2. Termin i miejsce:
- 14 grudnia (środa) 2022 r., Hala Sportowa w Pisarzowicach, początek zawodów godzina 17.00, przyjazd i zgłoszenia do godziny 16.30.
3. Warunki uczestnictwa :
- w zawodach prawo udziału mają mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego oraz członkowie klubów z powiatu kamiennogórskiego.
- obowiązuje strój sportowy i obuwie miękkie
4. Zasady rozgrywania Mistrzostw:
Mistrzostwa rozegrane zostaną w 4 kategoriach wiekowych (osobno kobiety i mężczyźni):
- młodzicy - rocznik 2009 i młodsi
- kadeci - roczniki 2008,2007
- juniorzy - roczniki 2006,2005,2004
- seniorzy - rocznik 2003 i starsi
5. Nagrody i awanse:
- zdobywcy miejsc I-III w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymują medale i dyplomy
Mile widziane zgłoszenia : Marek Rzeszutek tel. 724 629 994
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze