Dzisiaj (czwartek, 20 lutego) na sali sportowej przy szkole w Lubawce rozegrane zostały mistrzostwa powiatu LZS w piłce halowej chłopców z rocznika 2007 i młodszych oraz dziewcząt z rocznika 2004 i młodszych. Drużyny walczyły o awans do rozgrywek strefowych.
W kategorii dziewcząt zagrały drużyny LKS Pagaz Krzeszów i Dragon Miszkowice. Dziewczęta zagrały dwa mecze, każdy zakończył się wynikiem 1:0 ale dla innej drużyny. W dwumeczu był więc wynik 1:1 i o pierwszym miejscu decydowały rzuty karne. Lepiej wykonywały je zawodniczki z Dragona i to one zostały mistrzyniami powiatu.
W kategorii chłopców walczyło pięć drużyn. Mistrzem zostali Czarni Przedwojów, drugie miejsce zajął Orzeł Lubawka.
Awans do zawodów strefowych wywalczyły po dwie drużyny w obu kategoriach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze