W Oestersund w Szwecji odbywają się Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w Biathlonie. W polskiej reprezentacji są zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego. Dzisiaj rozgrywane były biegi indywidualne juniorów.
Juniorki młodsze rywalizowały dzisiaj w biegu indywidualnym na dystansie 10 km. Najlepsza Polka Amelia Liszka zajęła 4 miejsce. Majka Germata była 11, Garbriela Gąsienica 64, Justyna Sinkiewicz 79.
Juniorzy młodsi mieli do pokonania trasę o długości 12,5 km. Drugie miejsce zajął Grzegorz Galica. Igor Kusztal był 38, Kajetan Urbaniak 60.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze