Reklama

Mistrzostwa Świata w biathlonie

W Oestersund w Szwecji odbywają się Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w Biathlonie. W polskiej reprezentacji są zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego. Dzisiaj rozgrywane były biegi indywidualne juniorów.

Juniorki młodsze rywalizowały dzisiaj w biegu indywidualnym na dystansie 10 km. Najlepsza Polka Amelia Liszka zajęła 4 miejsce. Majka Germata była 11, Garbriela Gąsienica 64, Justyna Sinkiewicz 79.

Juniorzy młodsi mieli do pokonania trasę o długości 12,5 km.  Drugie miejsce zajął Grzegorz Galica. Igor Kusztal był 38, Kajetan Urbaniak 60.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: IBU
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama