Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 190 nowych zakażeń koronawirusem, zmarło 48 osób z COVID-19

Badania potwierdziły 190 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło 48 osób z COVID-19 ? poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Nowe przypadki, o których poinformowano, dotyczą osób z województw: mazowieckiego (27), lubelskiego (25), małopolskiego (22), dolnośląskiego (17), śląskiego (16), wielkopolskiego (15), kujawsko-pomorskiego (14), opolskiego (12), łódzkiego (11), podkarpackiego (7), zachodniopomorskiego (6), świętokrzyskiego (4), warmińsko-mazurskiego (4), pomorskiego (3), lubuskiego (1), podlaskiego (1).

Pięć zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną.

Ponadto resort przekazał, że z powodu COVID-19 zmarło 12 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 36 osób.

Reklama

Łącznie od marca ub.r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2 potwierdzono 2 878 466 przypadków. Zmarły 74 782 osoby z COVID-19.(PAP)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama