Reklama

Ministerstwo Zdrowia: 1234 nowe zakażenia koronawirusem, najwięcej na Lubelszczyźnie

Badania potwierdziły 1234 nowe zakażeń koronawirusem, najwięcej w woj. lubelskim ? 220. Zmarły 22 osoby z COVID-19 ? przekazało w środę Ministerstwo Zdrowia.

Nowe przypadki wykryto u osób z województw: lubelskiego (220), mazowieckiego (194), podlaskiego (114), małopolskiego (82), zachodniopomorskiego (79), łódzkiego (77), dolnośląskiego (73), pomorskiego (70), podkarpackiego (67), śląskiego (59), wielkopolskiego (53), warmińsko-mazurskiego (48), kujawsko-pomorskiego (38), lubuskiego (20) opolskiego (14) i ze świętokrzyskiego (12).

Resort przekazał, że w informacjach o 14 zakażeniach nie podano adresu. Dane te uzupełni inspekcja sanitarna.

Ministerstwo podało, że na COVID-19 zmarło sześć osób, a z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami ? 16 chorych.

Reklama

Łącznie od 4 marca ub.r., gdy wykryto w Polsce pierwsze zakażenie SARS-CoV-2, potwierdzono 2 905 866 zakażeń. Zmarły 75 623 osoby z COVID-19. (PAP)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama