Zbliża się Memoriał Bronka Furtaka, Jacka Urbana i Władka Cebuli w tenisie stołowym.
Zawody zaplanowane są na 11 i 12 lutego w hali przy szkole w Pisarzowicach.
Pierwszego dnia zagrają dzieci. Dla nich udział jest bezpłatny. Drugiego dnia przewidziano rywalizację dorosłych. Wpisowe to 30 zł.
Zgłoszenia telefoniczne 508 383 184 lub e-mail: [email protected]

źródło: facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze