Reklama

Medale w Jakuszycach

W Jakuszycach rozegrane zostały Dolnośląskie Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie biegowym. Zawodnicy MUKN Pod Stróżą Lubawka w większości reprezentowali szkołę w Lubawce.

Złote medale wywalczyły: Hanna Dereń i Stanisław Bodzek. Srebrne Małgorzata Lubos, Laura Wąsowska i Antoni Sopata. Brązowy Maria Bizoń. Drużynowo lubawska szkoła wygrała rywalizację w kategoriach dziewczynek starszych, dziewczynek młodszych oraz chłopców starszych. W kategorii chłopcy młodsi Lubawka była trzecia.

Pozostałe wyniki:
Kategoria - Dziewczęta 2008 i 2009
miejsce 4 - Kornelia Kmiecik
miejsce 6 - Iga Bentkowska

Kategoria - Dziewczęta 2010 i 2011
miejsce 5 - Nadia Andrzejczak
miejsce 16 - Zuzanna Bogusławska
miejsce 18 - Amelia Charęza
miejsce 19 - Jagoda Klag
miejsce 21 - Maja Lamek
miejsce 22 - Zuzanna Kulikowska

Reklama

Kategoria - Chłopcy 2010 i 2011
miejsce 4 - Paweł Krawiec
miejsce 11 - Filip Szajnowski
miejsce 15 - Bartosz Bącler
miejsce 20 - Krzysztof Bestling

Kategoria - Dziewczęta 2012 i młodsze
miejsce 5 - Milena Sopata
miejsce 7 - Lena Rysz
miejsce 8 - Lili Sabat
miejsce 12 - Nikola Trela (SP 2 w Kamiennej Górze)
miejsce 28 - Aurelia Tomasik

Kategoria - Chłopcy 2012 i młodsi
miejsce 4 - Igor Bizoń

Źródło: facebook / MUKN Pod Stróżą Lubawka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama