Reklama

Medale w Czarnym Borze

W Czarnym Borze odbyły się Regionalne Zawody Młodzików w biathlonie. Wystartowali zawodnicy MUKN "Pod Stróżą" Lubawka.

Rywalizację w kategorii młodziczka młodsza: wygrała Hanna Dereń. Nadia Andrzejczak była 7, Zuzanna Bogusławska 10, Maja Lamek 13, Jagoda Klag 16, Zuzanna Kulikowski 18, Amelia Charęza 20.

Małgorzata Lubos była druga w kategorii młodziczka. Maria Bizoń wywalczyła trzecie miejsce. Kornelia Kmiecik była 6, Michalina Harasym 13, Iga Bentkowska 15.

Mateusz Gałkowski zajął drugie miejsce wśród młodzików. Stanisław Bodzek był 4, Antoni Sopata 8.

W kategorii młodzik młodszy Filip Szajnowski był 8.

źródło: facebook / MUKN Pod Stróżą Lubawka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama