Dziękuję wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i kadetom z ZSZiO, OHP Kamienna Góra, policji kamiennogórskiej, pracownikom Starostwa i Miasta, zaproszonym gościom, przedszkolakom, uczniom szkół podstawowych i liceum, podopiecznym Powiatowego Ośrodka Wsparcia, szkole specjalnej , harcerzom, Wojsku Polskiemu. Wszystkim, którzy byli z nami w tym najważniejszym święcie dla wszystkich Polaków .
Mariola Jaciuk, dyrektor ZSZiO
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze