Reklama

MAN w PSP

Od dzisiaj strażacy z PSP Kamienna Góra będą wyjeżdżać na akcje nowym średnim wozem ratowniczo- gaśniczym.

Kamiennogórscy strażacy otrzymali średni wóz na podwoziu MAN TGM18.320. Samochód ma napęd na wszystkie cztery koła, napędza go silnik o mocy 320 KM. Pojazd ma zbiornik na 3 000 litrów wody oraz 300 litrów środka pianotwórczego. Kosztował ponad 895 tys. zł.

W PSP Kamienna Góra MAN zastąpi 16-letnie renault. Renault przekazane zostanie do OSP Marciszów.

W tej chwili kamiennogórska jednostka ma dwa wozy średnie MAN i renault oraz ciężkiego MAN-a. Wszystkie wozy spełniają wiekowe kryteria określone dla jednostek PSP. Dzisiejsze wprowadzenie do służby nowego MAN-a kończy etap wymiany wozów w jednostce.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama