Pod koniec maja uczniowie z klasy 3D podjęli się bardzo odpowiedzialnego zadania. Z pomocą wychowawczyni posadzili własne sadzonki kwiatów, owoców i warzyw. Było różnorodnie i kolorowo. Podjęli się także trudnego obowiązku - codziennego doglądania swoich „zielonych skarbów”. Sadzenie roślin poprzedził cykl zajęć z zakresu edukacji przyrodniczej, dotyczący rozwoju kwiatów, warzyw, owoców oraz pracy w ogrodzie. Pomysł bardzo spodobał się uczniom, którzy z uśmiechem na twarzach oraz dużym zaangażowaniem sadzili swoje roślinki.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze