W Gliwicach zakończył się 29. Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving. W turnieju zagrały 192 drużyny chłopców i dziewcząt w kategorii dwójek, trójek i czwórek. Wśród nich była reprezentacja AMS Mini Volley Kamienna Góra.
Kamiennogórska drużyna grała w kategorii czwórek dziewcząt. Po trzech dniach rozgrywek dziewczęta z AMS Mini Volley zajęły drugie miejsce i wracają do domu ze srebrnymi medalami. W finałowym spotkaniu dziewczęta z Kamiennej Góry przegrały 0:2 (10:15, 11:15) z SKPS Dunajec Nowy Sącz. Była to pierwsza porażka AMS Mini Volley w tym turnieju.
Wyniki: pzps.pl, foto: facebook / Akademia Młodego Siatkarza "Mini Volley"
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze