Reprezentanci Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj w centralnych obchodach Dnia Flagi. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego.
W uroczystości uczestniczył poczet sztandarowy w składzie: Oliwia Sroka, Fabian Rola i Katarzyna Sudomirska. Natomiast Mikołaj Mikołajski, Aleksandra Komorowska i Seweryn Gucwa weszli w skład pocztu flagowego, który z rąk prezydenta Karola Nawrockiego odebrał biało-czerwoną flagę. Wcześniej flaga powiewała na Pałacu Prezydenckim.
W uroczystości uczestniczyło tylko 16 szkół z całej Polski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze