Reklama

Reprezentanci Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj w centralnych obchodach Dnia Flagi. Uroczystość odbyła się na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego.

W uroczystości uczestniczył poczet sztandarowy w składzie: Oliwia Sroka, Fabian Rola i Katarzyna Sudomirska. Natomiast Mikołaj Mikołajski, Aleksandra Komorowska i Seweryn Gucwa weszli w skład pocztu flagowego, który z rąk prezydenta Karola Nawrockiego odebrał biało-czerwoną flagę. Wcześniej flaga powiewała na Pałacu Prezydenckim.

Reklama

W uroczystości uczestniczyło tylko 16 szkół z całej Polski.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama