Reklama

Lubawskie Orły

Podczas dzisiejszej (czwartek, 27 czerwca) sesji rady gminy w Lubawce wręczone zostały nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów ? Złote, Srebrne i Brązowe Orły.



Za osiągnięcia w nauce Złotego Orła otrzymał Hubert Obrzut (klasa I, gimnazjum w Lubawce), Srebrnym Orłem nagrodzona została Monika Bukowska (klasa III, gimnazjum w Lubawce). Brązowego Orła odebrali Konrad Prusak (klasa II, gimnazjum w Chełmsku Śląskim). i Krystian Kwiecień (klasa II gimnazjum w Chełmsku Śląskim).

Wśród uczniów szkół podstawowych Złotym Orłem nagrodzona została Joanna Gumulak (klasa VI, szkoła w Chełmsku Śląskim). Srebrnego Orła otrzymał Wojciech Bednarz (klasa VI, szkoła w Miszkowicach), a Brązowego Weronika Kociołek (klasa VI, szkoła w Lubawce).

Złotymi Orłami za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali: Julia Gąsiorek (klasa V, szkoła podstawowa w Lubawce) i Ernest Cebula (klasa IV, szkoła podstawowa w Lubawce).

Za osiągnięcia artystyczne Złotego Orła odebrała Kinga Cieślak (klasa VI, szkoła podstawowa w Chełmsku Śląskim), srebrnego Kinga Filipiak (klasa I, gimnazjum w Lubawce), a brązowego Konrad Jawor (klasa V, szkoła podstawowa w Lubawce).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama