Podczas dzisiejszej (czwartek, 27 czerwca) sesji rady gminy w Lubawce wręczone zostały nagrody burmistrza dla najlepszych uczniów ? Złote, Srebrne i Brązowe Orły.
Za osiągnięcia w nauce Złotego Orła otrzymał Hubert Obrzut (klasa I, gimnazjum w Lubawce), Srebrnym Orłem nagrodzona została Monika Bukowska (klasa III, gimnazjum w Lubawce). Brązowego Orła odebrali Konrad Prusak (klasa II, gimnazjum w Chełmsku Śląskim). i Krystian Kwiecień (klasa II gimnazjum w Chełmsku Śląskim).
Wśród uczniów szkół podstawowych Złotym Orłem nagrodzona została Joanna Gumulak (klasa VI, szkoła w Chełmsku Śląskim). Srebrnego Orła otrzymał Wojciech Bednarz (klasa VI, szkoła w Miszkowicach), a Brązowego Weronika Kociołek (klasa VI, szkoła w Lubawce).
Złotymi Orłami za osiągnięcia sportowe nagrodzeni zostali: Julia Gąsiorek (klasa V, szkoła podstawowa w Lubawce) i Ernest Cebula (klasa IV, szkoła podstawowa w Lubawce).
Za osiągnięcia artystyczne Złotego Orła odebrała Kinga Cieślak (klasa VI, szkoła podstawowa w Chełmsku Śląskim), srebrnego Kinga Filipiak (klasa I, gimnazjum w Lubawce), a brązowego Konrad Jawor (klasa V, szkoła podstawowa w Lubawce).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze