W weekend rusza LubawSKI Stok Narciarski. Inauguracyjna jazda odbędzie się w piątek, 27 stycznia o godz. 17:00.
W sobotę i w niedzielę jazdy zostaną podzielone na blok poranno-południowy, między 10:00 a 16:00 i blok wieczorny, między 18:00 a 21:00. Karnety można będzie nabyć na miejscu, istnieje możliwość płatności kartą.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze