Zbliża się finał drugiej edycji konkursu Lubawka Odkrywa Talenty. Zaprezentuje się w nim ośmioro wykonawców wybranych w półfinale. Główną nagrodą w konkursie jest 1000 złotych oraz możliwość prezentacji na jednej z dolnośląskich scen i podczas Święta Miasta Lubawka.
W finale wystąpią: Gumiklejzy, Pogrzebowa Banda, Maja Lamek, Rockowe Petardy, Zuza Bukowska, Martyna Pogwizd – Maja Pogwizd – Zuzanna Lidwin, Julia Wincza – Julia Ławrynowicz – Bianka Salamon oraz Kacper Zieliński.
Główną nagrodę przyzna jury, ale swoją nagrodę będzie miała również publiczność.
Finał odbędzie się w Domu Kultury w Lubawce 20 lutego. Początek o godzinie 17:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze