Jutro i pojutrze (23-24 września) na kortach przy Lubczyku oraz przy stadionie w Lubawce rozegrane zostaną turnieje tenisowe.
Jutro (piątek, 23 września) na kortach przy Lubczyku zaplanowani Mistrzostwa Lubawki w tenisie dla kategorii młodzieżowych. W planie jest również spotkanie z Szymonem Walkowem.
W sobotę na kortach przy stadionie zaplanowano turniej tenisa o puchar burmistrza oraz finałowe rozgrywki mistrzostw młodzieży.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze