Gmina Lubawka ogłosiła przetarg na dostawę wozu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawce.
Gmina chce kupić ciężki, uterenowiony wóz z napędem 4x4. Pojazd musi mieć manualną skrzynię biegów, przełożenia szosowe i terenowe, możliwość blokady osi oraz możliwość odłączenia napędu przedniej osi. Samochód musi mieć silnik o mocy minimum 320 KM, spełniający normę EURO 6. W samochodzie musi być kamera cofania.
W kabinie pojazdu ma się znaleźć miejsce dla 6 osób. Kabina musi mieć klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe.
Samochód musi mieć m.in. działko wodno-pianowe, zbiornik wody o pojemności minimum 5 tys. litrów, autopompę, linię szybkiego natarcia oraz maszt oświetleniowy.
O wyborze oferty decydować będzie cena (60%) oraz okres gwarancji (40%).
Nowy wóz ma być dostarczony do 10 grudnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze