Reklama

Lubawka chce kupić nowy wóz dla strażaków

Gmina Lubawka ogłosiła przetarg na dostawę wozu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawce.

Gmina chce kupić ciężki, uterenowiony wóz z napędem 4x4. Pojazd musi mieć manualną skrzynię biegów, przełożenia szosowe i terenowe, możliwość blokady osi oraz możliwość odłączenia napędu przedniej osi. Samochód musi mieć silnik o mocy minimum 320 KM, spełniający normę EURO 6. W samochodzie musi być kamera cofania. 

W kabinie pojazdu ma się znaleźć miejsce dla 6 osób. Kabina musi mieć klimatyzację oraz ogrzewanie postojowe.

Reklama

Samochód musi mieć m.in. działko wodno-pianowe, zbiornik wody o pojemności minimum 5 tys. litrów, autopompę, linię szybkiego natarcia oraz maszt oświetleniowy.

O wyborze oferty decydować będzie cena (60%) oraz okres gwarancji (40%).

Nowy wóz ma być dostarczony do 10 grudnia.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama