Reklama

Turniej V ligi siatkarskich młodziczek

GRU17

Kamienna Góra, hala ZSZiO, ul, Traugutta godz: 11:00

W Wałbrzychu rozegrany został drugi turniej siatkarskich młodziczek w ramach trzeciego cyklu V ligi. W tej grupie grają kamiennogórskie Sudety.

KS Sudety odniosły dwa zwycięstwa. Pokonały gospodynie turnieju MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych II 2:0 (25:13, 25:19) oraz UMKS Volley Głogów 2:0 (25:13, 25:15). W trzecim meczu drużyna z Głogowa pokonała 2:0 (25:19, 25:20) ekipę z Wałbrzycha.

Po dwóch turniejach Sudety są liderem ligi. Mają 8 punktów. Drugie miejsce (6 punktów) zajmuje Volley Głogów), a trzecie (4 punkty) Chełmiec Wodociągi Wałbrzych II.

Za tydzień (niedziela, 17 grudnia) ostatni turniej tej fazy rozgrywek. Drużyna zagrają na hali ZSZiO w Kamiennej Górze, początek turnieju o godzinie 11:00. Lider grupy awansuje do IV ligi.

Reklama

Skład KS Sudety Kamienna Góra: Korotyniec, Lema, Dubiel, Mitro, Szmajdzińska, Cybura - Mikołajczak, Misan, Balcerek, Mitczak, Rola, Duda.

źródło: dzps.pl / facebook KS Sudety Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama