W Wałbrzychu rozegrany został drugi turniej siatkarskich młodziczek w ramach trzeciego cyklu V ligi. W tej grupie grają kamiennogórskie Sudety.
KS Sudety odniosły dwa zwycięstwa. Pokonały gospodynie turnieju MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych II 2:0 (25:13, 25:19) oraz UMKS Volley Głogów 2:0 (25:13, 25:15). W trzecim meczu drużyna z Głogowa pokonała 2:0 (25:19, 25:20) ekipę z Wałbrzycha.
Po dwóch turniejach Sudety są liderem ligi. Mają 8 punktów. Drugie miejsce (6 punktów) zajmuje Volley Głogów), a trzecie (4 punkty) Chełmiec Wodociągi Wałbrzych II.
Za tydzień (niedziela, 17 grudnia) ostatni turniej tej fazy rozgrywek. Drużyna zagrają na hali ZSZiO w Kamiennej Górze, początek turnieju o godzinie 11:00. Lider grupy awansuje do IV ligi.
Skład KS Sudety Kamienna Góra: Korotyniec, Lema, Dubiel, Mitro, Szmajdzińska, Cybura - Mikołajczak, Misan, Balcerek, Mitczak, Rola, Duda.
źródło: dzps.pl / facebook KS Sudety Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze