Paweł Gancarz - marszałek województwa dolnośląskiego poinformował o przyznanych dotacjach przez sejmik województwa na zakup wozów strażackich. Województwo przeznaczy na zakup prawie 3 miliony złotych. W ramach dotacji kupionych zostanie 20 wozów.
To dobra informacja dla druhów z OSP Leszczyniec, których województwo wsparło kwotą 75 tysięcy złotych. Dotacja pozwoli zamknąć montaż finansowy na zakup lekkiego mitsubishi.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze