Przygotowujący się do rundy wiosennej Orzeł Lubawka rozegrał dzisiaj (niedziela, 12 marca) sparing z Górnikiem Boguszów-Gorce.
Przeciwnik to wicelider wałbrzyskiej klasy okręgowej. Mecz rozegrany został w Czadrowie.
W pierwszej połowie padła jedna bramka dla Górnika. W drugiej połowie trzy bramki dla Orła zdobył Musiał, jedną Mróz. Górnik odpowiedział dwoma trafieniami.
Orzeł Lubawka : Górnik Boguszów-Gorce - 4:3 (0:1)
Za tydzień Orzeł rozegra ostatni sparing. W niedzielę (19 marca) o godzinie 14 zmierzy się z Victorią Czadrów. Mecz rozegrany zostanie w Czadrowie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze