Jak informują internauci, na zalewie w Kamiennej Górze pojawiły się łabędzie. Można obserwować trzy osobniki, dwa dorosłe i jeden młody, jeszcze z szarym upierzeniem.
Korzystając z ładnej pogody można wybrać się na spacer i obejrzeć te piękne ptaki.
Wszystkich, którzy chcieliby je dokarmiać, prosimy o zastosowanie pięciu zasad dokarmiania ptaków promowanymi przez WWF - https://www.wwf.pl/aktualnosci/5-zasad-dokarmiania-ptakow

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze