W tym tygodniu odbędą się rozmowy z kandydatami na sekretarza gminy Kamienna Góra.
Wczoraj minął termin składania ofert w konkursie na sekretarza gminy. Chęć podjęcia pracy zgłosiło sześć osób. W piątek mają się z nimi odbyć rozmowy. Po nich wyłoniony zostanie zwycięzca konkursu.
Na razie nie wiadomo od kiedy w gminie będzie nowy sekretarz. Data uzależniona będzie od ustaleń z osobą, która wygra konkurs.
Konieczność wyboru nowego sekretarza to efekt podjęcia przez Arkadiusza Wileńskiego, dotychczasowego sekretarza gminy, pracy w Dolnośląskim Centrum Rehabilitacji i Ortopedii.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze