Reklama

Kradzież na blisko 2 000 zł

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Kamienna Góra. Mężczyźni odpowiadać będą za włamanie do budynku mieszkalnego oraz kradzież elektronarzędzi, oleju opałowego i akumulatorów.

 

W dniu 11 lutego 2020 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali dwóch 19-latków podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynku mieszkalnego w jednej z miejscowości na terenie gminy Kamienna Góra. Do zatrzymania podejrzanych doszło dzięki wnikliwej pracy operacyjnej mundurowych. Mężczyźni wpadli w ręce policjantów przebywając w swoich mieszkaniach. Zaskoczeni byli wizytą funkcjonariuszy. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że mężczyźni wykorzystując nieobecność właściciela włamali się do jego domu z którego ukradli elektronarzędzia, akumulatory i olej napędowy. Łączną kwotę strat oszacowano na prawie 2000 zł.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama