Z okazji zbliżającej się Niedzieli Palmowej zapraszamy do wzięcia udziału w XX Konkursie Palm Wielkanocnych.
W konkursie mogą brać udział prace indywidualne lub zespołowe.
Zgłoszenia należy dokonać do 22 marca 2021 r. w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim w godzinach 8:00 - 16:00, telefonicznie pod numerem - 75 74 22 197 lub w wiadomości prywatnej na facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/wdkchelmsko.
Palmę dostarczamy do kościoła pw. Świętej Rodziny w Chełmsku Śląskim do godziny 11:45.
Podczas wykonywania palm i dostarczania ich na teren kościoła prosimy o stosowanie się do obecnie panujących obostrzeń, zasłaniajmy nos i usta maseczką oraz trzymajmy dystans 1,5m.
Z uwagi na zagrożenie epidemiczne prosimy każdą grupę zgłaszającą palmę o wyznaczenie maksymalnie dwuosobowej delegacji na rozstrzygnięcie konkursu.
Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym na stronie: http://kultura.lubawka.eu/news/article/wdk-chemsko-l/21/13992
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze