Reklama

Konkurs palm

Centrum Biblioteczno- Kulturalne gminy Kamienna Góra ogłosiło konkurs na tradycyjną palmę wielkanocną.

W konkursie mogą wziąć udział sołectwa, szkoły, stowarzyszenia i inne organizacje z terenu gminy Kamienna Góra Każdy z uczestników musi przygotować tradycyjną plamę wielkanocną oraz zdjęcia dokumentujące prace przy niej. Chętni mogą się zgłaszać mailowo do 4 kwietnia.

Palmę trzeba będzie do 7 kwietnia dostarczyć do organizatorów. Jest również możliwość dokonania oceny plamy w miejscu jej powstania. Dostarczone plamy będą prezentowane w CBK Krzeszów podczas imprezy "Potrawy i Zwyczaje Wielkanocne" w dniu 9 kwietnia. Tego dnia ogłoszeni zostaną również nagrodzeni.

Reklama

Regulamin
Karta zgłoszenia

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama