Centrum Biblioteczno- Kulturalne gminy Kamienna Góra ogłosiło konkurs na tradycyjną palmę wielkanocną.
W konkursie mogą wziąć udział sołectwa, szkoły, stowarzyszenia i inne organizacje z terenu gminy Kamienna Góra Każdy z uczestników musi przygotować tradycyjną plamę wielkanocną oraz zdjęcia dokumentujące prace przy niej. Chętni mogą się zgłaszać mailowo do 4 kwietnia.
Palmę trzeba będzie do 7 kwietnia dostarczyć do organizatorów. Jest również możliwość dokonania oceny plamy w miejscu jej powstania. Dostarczone plamy będą prezentowane w CBK Krzeszów podczas imprezy "Potrawy i Zwyczaje Wielkanocne" w dniu 9 kwietnia. Tego dnia ogłoszeni zostaną również nagrodzeni.
Regulamin
Karta zgłoszenia
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze