Reklama

Koniec wystawy

Zakończyła się Krajowa Wystawa Filatelistyczna Kamienna Góra 2014. Kolekcje można było oglądać w hali sportowe ZSZiO w Kamiennej Górze od 5 czerwca. Dzisiaj (niedziela, 8 czerwca) odbyło się uroczyste zakończenie wystawy i wręczenie nagród.


Grand Prix wystawy - kryształowy puchar ufundowany przez Iwonę Krawczyk, radną sejmiku województwa dolnośląskiego oraz rower ufundowany przez Stanisława Szmajdzińskiego, wójta gminy Kamienna Góra - otrzymał Walery Andrejuk, filatelista z Białorusi, który wystawił eksponat "Las i człowiek razem przez wieki".

Nagrody specjalne otrzymali: Tadeusz Zawera (Oława) "Polska-Polen 1944-1952", Ryszard Zienkiewicz (Sopot) "Znaki Pocztowe Stargardu do 1920 roku", Krzysztof Witek (Warszawa) "Majdanek - korespondencja obozowa niemy świadek tragicznych losów więźniów", Paulina Ondrejkova (Zlin, Czechy) "National Nature Reserve Certnoryje and its Flora". Gratulacje jury i wyróżnienie za najlepszy eksponat regionalny otrzymał Hans Joachim Kuhnert (Kamienna Góra) "Sportowy połów ryb".

Przyznane zostały również wyróżnienia w klasach konkursowych.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama