Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze zakończyli staże zawodowe. W tym roku młodzież wyjechała do włoskiej Ligurii.
Na zakończenie staży odbyło się wręczenie certyfikatów potwierdzających udział w tegorocznej edycji projektu. Wyjazd sfinansowany został z programu Erasmus+. Jutro młodzież wraca do domu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze