Reklama

Koniec sezonu młodych piłkarzy

Wczoraj (piątek, 18 sierpnia)  odbyło się zakończenie sezonu 2016/2017 młodzików i trampkarzy KKS Olimpia Kamienna Góra. Zawodnicy kończący wiek młodzika i trampkarza otrzymali pamiątkowe statuetki.

 

Zakończony sezon należy uznać za bardzo udany. Drużyna młodzików została sklasyfikowana na  czwartym miejscu w lidze okręgowej, a trampkarze na szóstym miejscu.

Grupa zawodników kończąca wiek młodzika: Hubert Gorczyca, Grzegorz Chodkowski, Kacper Cygal, Fabian Plata, Kamil Burghart, Kacper Zaucha, Eryk Nowak, Damian Pietrzykwski,
Zawodnicy, którzy kończą wiek trampkarza: Gracjan Wastag, Dawid Greniuk, Kacper Tobiasz, Damian Idek, Seweryn Pączek, Gabriela Zioła, Karolina Kwaśniewska, Konrad Tulej.

Reklama

Wyróżnienia otrzymali:
Grupa młodzików
Złota Piłka - Eryk Migacz
Srebrna piłka - Norbert Zioła
Brązowa piłka - Hubert Gorczyca
Król strzelców - Kacper Cygal (42 bramki )
Najlepszy obrońca: Kamil Burghart
Najlepsza frekwencja na treningach: Sebastian Strudziński, Igor Gliszczyński, Oktawian Pakiet

Trampkarze:
Złota Piłka - Gracjan Wastag
Srebrna piłka - Kacper Tobiasz
Brązowa piłka - Damian Idek
Król strzelców - Dawid Greniuk
Najlepszy obrońca: Seweryn Pączek
Najlepsza frekwencja na treningach: Damian Idek, Kacper Tobiasz, Przemysław Wińcza

Reklama

Serdeczne podziękowanie dla wszystkich zawodników składają trenerzy oraz zarząd KKS Olimpia Kamienna Góra.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama