Wczoraj (piątek, 18 sierpnia) odbyło się zakończenie sezonu 2016/2017 młodzików i trampkarzy KKS Olimpia Kamienna Góra. Zawodnicy kończący wiek młodzika i trampkarza otrzymali pamiątkowe statuetki.
Zakończony sezon należy uznać za bardzo udany. Drużyna młodzików została sklasyfikowana na czwartym miejscu w lidze okręgowej, a trampkarze na szóstym miejscu.
Grupa zawodników kończąca wiek młodzika: Hubert Gorczyca, Grzegorz Chodkowski, Kacper Cygal, Fabian Plata, Kamil Burghart, Kacper Zaucha, Eryk Nowak, Damian Pietrzykwski,
Zawodnicy, którzy kończą wiek trampkarza: Gracjan Wastag, Dawid Greniuk, Kacper Tobiasz, Damian Idek, Seweryn Pączek, Gabriela Zioła, Karolina Kwaśniewska, Konrad Tulej.
Wyróżnienia otrzymali:
Grupa młodzików
Złota Piłka - Eryk Migacz
Srebrna piłka - Norbert Zioła
Brązowa piłka - Hubert Gorczyca
Król strzelców - Kacper Cygal (42 bramki )
Najlepszy obrońca: Kamil Burghart
Najlepsza frekwencja na treningach: Sebastian Strudziński, Igor Gliszczyński, Oktawian Pakiet
Trampkarze:
Złota Piłka - Gracjan Wastag
Srebrna piłka - Kacper Tobiasz
Brązowa piłka - Damian Idek
Król strzelców - Dawid Greniuk
Najlepszy obrońca: Seweryn Pączek
Najlepsza frekwencja na treningach: Damian Idek, Kacper Tobiasz, Przemysław Wińcza
Serdeczne podziękowanie dla wszystkich zawodników składają trenerzy oraz zarząd KKS Olimpia Kamienna Góra.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze